UAB „UAB BORUŽIUKAI” e. komercijos modelio diegimas

UAB „Boružiukai“-įmonė, rinkoje atpažįstama kaip tarptautinis ir sparčiai besivystantis lietuviškas mados prekės ženklas „LueL“, užsiimanti moteriškų drabužių dizaino kūrimu bei gamyba, taip pat mažmenine bei didmenine sukurtų gaminių prekyba. Todėl šio projektu metu informacinių technologijų dėka verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu diegima nauja elektroninė parduotuvė bei taip siekiama padidinti pajamų augimą.

Šio projekto tikslas – Naujos įmonės e-parduotuvės, skirtos įmonės gaminamos produkcijos pardavimui, kūrimas.

Projektas 13.1.1-LVPA-K-860-01-1040 skirtas įmonės gaminamos produkcijos pardavimui naujos e-parduotuvės sukūrimui. Projekto biudžetas 41440,00 Eur , iš jų finansuojama suma 31080,00 Eur. Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Projekto trukmė : 2022.02.23 – 2023.07.21

Įnovatyvių dizaino sprendimų diegimas kuriant naujas drabužių kolekcijas

UAB „Boružiukai“-įmonė, rinkoje atpažįstama kaip tarptautinis ir sparčiai besivystantis lietuviškas mados prekės ženklas „LueL“, užsiimanti moteriškų drabužių dizaino kūrimu bei gamyba, taip pat mažmenine bei didmenine sukurtų gaminių prekyba, todėl atsižvelgiant į esamą poreikį, plėsti įmonės kuriamų gaminių asortimentą ir klientų ratą ir projekto įgyvendinimo metu numatoma sukurti naujas drabužių kolekcijas/linijas.

Projekto pavadinimas : „Įmonės asortimento plėtra: dizaino sprendimų diegimas kuriant naujas drabužių kolekcijas”

Projektas finansuojamas iš 2014 – 2020 m Europos regioninės plėtros fondo, pagal įgyvendinimo priemonę Dizainas LT. 

Updating…
  • Krepšelyje nėra produktų.
Rezervuoti prekę Informuosime Jus, kai prekė bus vėl parduotuvėje. Žemiau įrašykite savo el. pašto adresą.