BLACK FRIDAY:11.26-30 dienomis -20%! NUOLAIDOS KODAS: BLACKFRIDAY


Apsauginė kaukė veidui

Daugkartinė apsauginė veido kaukė pagaminta iš keturių sluoksnių lino. Higieniška, ergonomiško dizaino, pagaminta iš audinių pasižyminčių antibakterinėmis sąvybėmis, puikiai atkartoja veido kontūrus ir užtikrina patogų nešiojimą. Sugeria drėgmę, leidžia odai kvepuoti ir nesukelia dirginimo. Sudėtis : 4 sluoksniai drobinio suaudimo 100% OEKO-TEX standart 100 atitinkantis linas, kuris neturi savyje kenksmingų pridėtinių medžiagų, yra saugus Tavo veido odai. Linas turi antiseptinių savybių, nedirgina odos, sukelia jai geriausią mikroklimatą, nesukelia alergijos, yra ekologiškas, atsparus daugkartiniams terminiams apdorojimams, lininis audinys geriau sulaiko drėgmę bei saugo gamtą. 100% natūralios medvilės trikotažo apvadas bei ąselės- tam, kad kaukės patogiai priglustų prie veido odos ir individualiai prisitaikytų kiekvienam.

Yra kišenėlė filtrui.

Veido kaukių dėvėjimas ir priežiūra : 1) Kaukė dėvima ne ilgiau nei 4val. 2) Kaukės antrą kartą nesidėkite, kol jos neišskalbsite ir dezinfekuosite. 3) Kaukę skalbkite skalbimo mašina ar rankomis arba lyginkite itin aukštoje temperatūroje su garais. 4) Prieš pirmą dėvėjimą dezinfekuokite!


Pagaminta aplinkoje, kurioje darbuotojams Tu rūpi! Todėl aplinka yra papildomai dezinfekuojama, o gamybos operacijos paskirstytos vienam darbuotojui.

Saugokite save ir savo šeimą bei būkite stilingi!


Kaukės negrąžinamos.

Nuolaidos netaikomos


12.50€
Spalva: